Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Trinette

Hakkımızda

“Dünyada her şey için; uygarlık için, hayat için, başarı için en hakiki mürşit ilimdir; fendir. İlim ve fennin dışında rehber aramak dikkatsizliktir, bilgisizliktir, yanlışlıktır.”

                                                                                              Mustafa Kemal ATATÜRK

 

VİZYONUMUZ

İlimi ve bilimi rehber edinerek, çağın gereksinimlerini doğru okumak ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, yenilikçi çözümler üretecek şekilde öncü olabilmektir.

 

MİSYONUMUZ

Yürüttüğümüz faaliyetlerinin merkezine insanı yerleştirerek, ürettiğimiz ürünlerin insanların hayatını kolaylaştırıcı ve yaşam kalitelerine katkı sağlayıcı olmasını temel prensip edindik. Firmamız bünyesinde geldiğimiz seviyeyi yeterli görmeyerek ilimin ve bilimin rehberliğinde araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı hız kesmeden sürekli kılmayı ve yenilikçi ürünler ortaya koymayı kendimize hedef seçtik.

           

HAKKIMIZDA

Kozmetik sektöründe çeyrek asrı aşan süredir, özellikle berber ve kuaför sektörüne hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sektörün mutfağında amatör bir ruhla çırak olarak başladığımız serüvenimize ustalık dönemimizde müşterilerimizin ihtiyacına dünya standardında hizmet verecek şekilde devam ediyoruz.

Amatör ruhumuzu yılların getirdiği tecrübe ile harmanlayarak profesyonel işler yapmaya ve sektöre yenilikçi ürünler sunarak farkındalık oluşturmaya kendimizi adamış durumdayız.

Ticari hayatımızın başlarında al sat ile girdiğimiz bu yolda yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikiminden güç olarak üretici rolüne soyunup, dünya çapında bir marka olma yolunda hızla ilerleyen milli markamız TRINETTE’yi sektöre kazandırdık.

TRINETTE amiral gemisi markamız ve yanına aldığı GARNET, EMERALD ve CAYENNE markalarımız ile refah seviyemize renk katacak farkındalık oluşturma faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyoruz.

Temel prensibimiz herkesin yaptığını değil, ihtiyaca yönelik farkındalık oluşturacak yenilikçi ürünler ortaya koymaktır.

Hakkımızda

TEKLİF FORMU